Jdi na obsah Jdi na menu
 


PC HRY

MAFIA 2

TATY MUŽETE SI STAHNOUT  PLNOU VERZI MAFIA 2 V ČEŠTINE JE PO PARTECH

1,2,3,4,

www.youtube.com/watch

Datum vydání zatím není známo. Několik obrázků z modifikace Vito & Joe’s Adventures najdete zde.

Zdroj: Mafiapub.com, vlastní

26.02.2012 | MichalJS představuje Nanosuit v Mafii
Autor: Alien | Kategorie: Mafia | 8 komentáře/ů »

MichalJS, autor vynikající modifikace pro první díl Mafia – Theatre mód, zveřejnil dnes na YouTube téměř dvouminutovou ukázku ze svého dalšího projektu (za tip thx Dave282), na kterém pravděpodobně usilovně pracuje. Jedná se Nanosuit, ne nepodobný tomu ze hry Crysis, díky kterému například získáte částečnou neviditelnost, či lepší odolnost vůči zbraním.

 

GTA Vice city se na rozdíl od svého předchůdce GTA3 neodehrává v současnosti. Místo toho si v Rockstaru zavzpomínali na vlastní mládí a zasadili děj do 80. let minulého století. Retro atmosféru dokresluje skvělý soundrack, na němž najdete zvučná jména jako Michael Jackson, Run DMC, ELO, Iron Maiden a ostatní hudební celebrity této doby. Na příběhu se scénáristé vyřádili víc než dost. Přichystali zhruba stovku misí, které si projdete v roli Tommyho Vercettiho - schopného, avšak poměrně bezvýznamného řadového gangstera. Mladý Vercetti se domníval, že ve Vice City bude jen na skok: vyměnit odřený kufřík s penězi za neméně otlučený kufřík s drogami a rychle zpět. Jenže ono to nebude tak lehké. Při předávce obě skupinky kdosi přepadl a cenná zavazadla jsou v tahu. Instrukce od Sonnyho, Tommyho bosse, jsou jasné. Zjistit, kdo v tom měl prsty, potrestat jej, získat jeden nebo druhý kufr a všechno doručit do lačných pařátů nadřízeného.

Samozřejmě, že to nebude jednoduché. Tommy má totiž ve městě jediný kontakt - zbabělého a naprosto neschopného právníka Kena Rosenberga. Navzdory své notorické inkompetenci se mu podaří uvést zoufalého mafiána do místního podsvětí, prokousat se jím však už musí on sám. Sérií drobných službiček získá několik příhodných kontaktů, jež ho dovedou až k branám padoucha, který jej do celé té mizérie přivedl. Nyní se stačí vetřít do jeho přízně, získat jeho důvěru, prozkoumat fungování jeho organizace... a zlikvidovat jej i se všemi jeho nohsledy. Konec? Kdepak. V tuto chvíli hra teprve začne nabírat ty správné grády. Tommy totiž dojde k názoru, že má dost své dříve zmíněné bezvýznamnosti a že Vice City je jeho ústřicí čekající na otevření. Zabere sídlo nyní již mrtvého drogového bosse a rozhodne se převzít vládu nad celým městem.Vice City velice nápadně připomíná americké Miami s jeho plážemi, palmami lemovanými bulváry, úzkými uličkami, hotely a kluby. Některé ze zdejších staveb jsou údajně zpracované podle reálných předloh. Město se rozkládá na dvou hlavních a pár vedlejších ostrovech a je dvakrát větší než Liberty City z minulého dílu. A je o poznání živější. Různí chodci a automobily nejsou pro GTA pochopitelně žádnou novinkou. Obojího je však tentokrát mnohem více - a to jak co do absolutního počtu, tak do množství typů a druhů.

Na své si přijdou i hráči se sběratelským duchem. Postupem času si můžete koupit obytné domy, bary, hotely či třeba filmové studio, o Diazově rezidenci nemluvě. Pomineme-li ten efekt, že skupováním města uděláte dobře své hamižné dušičce, má toto konání ještě jeden pozitivní dopad: můžete si v zde ukládat postup ve hře, takže nemusíte pokaždé mířit do hotelu na pobřeží.

S některými zbraněmi musíte zaměřovat ručně, a nemusí se přitom jednat jen o kulomety na vrtulnících či motorových člunech. To například silně znevýhodňuje jinak skvělou útočnou pušku: každý, kdo nemá naprosto skvělé reflexy a nedokáže rychle a přesně zamířit s pomocí D-padu, raději většinou zvolí slabší samopal nebo opakovací brokovnici. Na druhou stranu pokud tajemství manuálního zaměřování ovládnete, můžete pak uštědřovat headshoty, při kterých protivníkovi uletí hlava a vy se pár vteřin můžete kochat pohledem na krev tryskající mu z hrdla. Možná poněkud nechutné, ale rozhodně zábavné.Jednou ze zdánlivě bezvýznamných, ve skutečnosti ale skvělých vylepšení herního systému je střílení z jedoucího automobilu. Zamířit sice můžete jen na cíle vedle sebe (pálit lze jen z bočních okének) a nemůžete přitom sledovat dění na silnici, ale i tak to je zážitek k nezaplacení - jet vedle cizího auta a pokropit jej dávkou ze samopalu. A to nemluvíme o motocyklech, na kterých můžete střílet přímo před sebe, takže nehrozí žádná náhodná srážka s autem vyjíždějícím z boční ulice. Necháte-li se však příliš unést rozséváním zkázy, posvítí si na vás jako obyčejně místní policie. Stupeň jejich zájmu o vaši osobu znázorňuje počet rozsvícených hvězdiček v pravém horním rohu. Při jedné vám prakticky nic nehrozí a pronásledování brzy skončí, při dvou už za vámi jede neodbytná motorová hlídka. Pak následuje vrtulník, silniční zátarasy, ostří hoši z FBI a většinou rychlá smrt. Naštěstí přibyl i nový způsob, jak policisty zmást. Kromě speciálního power-upu a obligátního autoservisu, kde vám vymění lak auta, máte ještě na některých místech možnost změnit si šaty. Strážcům zákona bude chvíli trvat, než jim dojde, že jste vyměnili montérky za plátěný oblek a vy mezitím můžete v klidu odejít středem do bezpečí.

Vice City se dokázalo poučit z chyb GTA3 a přidalo ještě něco navíc. Těžko si představit vyváženější a zábavnější akční titul, u kterého vydržíte tak dlouho.  PLNÁ VERZE KE STAŽENÍ ZDARMA NA TOMTO ODKAZE   WWW.ULOŽ.TO/XRFSXR6/GTA-VICE-CITY-CZ-CRACK-RAR

                                                         Metro 2033                     Metro 2033 je akční hororová FPS na motivy románu spisovatele Dmitrije Glukhovského. Zavede vás do Moskevského metra roku 2033, kde po atomové válce přežívá zbytek lidu. Není to přežívání ani zdaleka idylické. Ze všech stran totiž číhají bandité, mutanti a také tajemné stíny, které svůj původ až do konce neodhalí. Ponořte se do neopakovatelné atmosféry a la Stalker a poznejte tajemství metra.       PLNÁ VERZE KE STAŽENÍ ZDARMA NA TOMTO ODKAZE PO PARTU: 1,2,3,4,5,6.

Verze je česky                                

GTA San Andreas

 V San Andreas je hlavní postavou Carl "CJ" Johnson. Před pěti lety utekl z Los Santos, města, které ovládají gangy, zkorumpovaní policisté a prodavači drog. Nyní, na začátku 90. let se CJ vrací zpět domů. Hned po příletu mu však volá jeho bratr Sweet a oznamuje mu, že je jeho matka mrtvá. Jeho gang, Grove street families býval kdysi jedním z největších v Los Santos. Dnes už ale jeho příslušníci pouze čekají, kdy se jich ostatní gangy zbaví nadobro. Po příletu je také obviněn z vraždy a je donucen k cestě napříč celým státem San Andreas. Projedete se po venkově, navštívíte San Fierro (San Francisko), zahrajete si ruletu v Las Venturas (Las Vegas) a poté se vrátíte do Los Santos (Los Angeles) a zachráníte svou rodinu, přátele, získáte zpět čest a ovládnete ulice Vašeho rodného města.


Více zde: 
http://gta-s-a.webnode.cz/info/pribeh/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: 
http://www.webnode.cz  Tady na tomhle odkaze můžete si stahnout zdarma plnou verzy GTA San Andreas 
http://www.uloz.to/xFKMEcA/gta-san-andreas-zip                                                                                                                  Cheaty Zbraně, zdraví a brnění:

LXGIWYL - Sada zbraní 1
KJKSZPJ - Sada zbraní 2
UZUMYMW - Sada zbraní 3
PROFESSIONALSKIT - Sada zbraní 3
ROCKETMAN - Jetpack
AIYPWZQP - Padák
NCSGDAG - Hodnost HITMAN ve všech zbraních
OUIQDMW - Maximální přesnost zbraní během jízdy
HESOYAM - Zdraví, armor a 250000 $
BAGUVIX - Neomezené zdraví 
WANRLTW -Neomezená munice 


Policie, atributy a gangy:

OSRBLHH - Zvýší úroveň hledanost o 2 hvězdičky
ASNAEB - Vymaže úroveň hledanosti
LJSPQK - Zvýší úroveň hledanost o 6 hvězdiček
AEZAKMI - Nikdy nebudete hledaní
MUNASEF - Adrenaline Mode
KANGAROO - Mega skok
IAVENJQ - Mega úder
AEDUWNV - Mega úder
CVWKXAM - Neomezený kyslík
BTCDBCB - Tlustý
KVGYZQK - Hubený
JYSDSOD - Max svaly
OGXSDAG - Max Respect
EHIBXQS - Max Sex Appeal
MROEMZH - Členové gangu jsou všude
BIFBUZZ - Gangy ovládají ulice


Dopravní prostředky:

CPKTNWT - Všechna auta vybuchnou
XICWMD - Neviditelné auto
PGGOMOY - Perfektní ovládání
ZEIIVG - Všude jsou zelené semafory
YLTEICZ - Agresivní řidiči
LLQPFBN - Růžová silnice
IOWDLAC - Černá silnice
AFSNMSMW - Lodě létají
BGKGTJH - Na silnici jsou levná auta
RIPAZHA - Auta létají
JHJOECW - Vysoký Bunny Hop
JCNRUAD - Smash 'n' Boom
COXEFGU - Všechna auta mají nitro
BSXSGGC - Auta odlétají po zásahu
THGLOJ - Snižuje provoz na silnicích
FVTMNBZ - Na silnici jsou Co
VKYPQCF - Taxi mají nitro
VQIMAHA - Auta mají maximální atributy


Vyvolání dopravních prostředků:

AIWPRTON - Rhino
CQZIJMB - Bloodring Banger
JQNTDMH - Rancher
PDNEJOH - Racecar
VPJTQWV - Racecar #2
AQTBCODX - Romero
KRIJEBR - Stretch
UBHYZHQ - Trashmaster
JUMPJET - Hydra
KGGGDKP - Vortex Hovercraft
OHDUDE - Hunter
AKJJYGLC - Quad
AMOMHRER - Tanker Truck
EEGCYXT - Dozer
URKQSRK - Stunt Plane
AGBDLCID - Spawn Monster

Během hraní:

AJLOJYQY - Chodci útočí
BAGOWPG - Vypsaná odměna na vaši hlavu
FOOOXFT - Všichni jsou ozbrojení
SZCMAWO - Sebevražda
BLUESUEDESHOES - Elvis je všude
CIKGCGX - Beach Party
AFPHULTL - Ninja Theme
BEKKNQV - Slut Magnet
IOJUFZN - Riot Mode
PRIEBJ - Funhouse Theme
SJMAHPE - Rekrutování lidí (9 mm)
BMTPWHR - Country Vehicles a chodci, získají 2 náklaďáky
ZSOXFSQ - Rekrutování lidí (raketomet)


Počasí a hrátky s časem:

AFZLLQLL - Slunečný den
ICIKPYH - Horký den
ALNSFMZO - Zamračeno
AUIFRVQS - Deštivo
CFVFGMJ - Mlha
MGHXYRM - Bouře
CWJXUOC - Písečná bouře
YSOHNUL - Rychlejší ubíhání času
PPGWJHT - Rychlejší hra
LIYOAAY - Pomalejší hra
XJVSNAJ - Vždy půlnoc
OFVIAC - Oranžová obloha 21:0

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hraj o ceny! Napiš článek a vyhraj!

(Raketka.cz, 27. 8. 2012 16:42)

Ahoj, chceš si zahrát o hodnotné ceny na našem webu raketka.cz/? Připraveny jsou hned dvě prázdninové soutěže a šance na výhru jsou opravdu velké!

Máš web, nebo blog? Pak stačí napsat článek a umístit ho na svůj web, blog. Pět nejlepších článků získává Nintendo, Joystick, nebo Volant a jiné dárky, které jsou určeny pro nejlepší soutěžící.

Nemáš web a i tak se chceš zúčastnit soutěže? Pak stačí pozvat pár kámošů na Raketku pomocí speciálního kódu. Více informací najdeš na stránkách raketka.cz/prazdninova-soutez, na dotazy ohledně soutěže se můžeš zeptat na mejlu soutez@raketka.cz.